Bize Ulaşın

Güncel Duyurular

İSMEK İKLİMLENDİRME OKULU AÇILDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İSMEK), Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı (ISKAV) ile gerçekleştirdiği protokol çerçevesinde İSMEK İklimlendirme Okulu’nu açtı.

DERNEK MERKEZİMİZ YENİ ADRESİNDE

Dernek merkezimiz yeni adresinde hizmet vermeye başladı. Çankaya Mahallesi, Göreme Sokak, No:7/2 Çankaya-Ankara adresine taşınan dernek merkezimiz, bütün üyelerimizin kullanımına açık olup, dernek sekreterimiz Sn. Hilal Yıldırım da görevine başlamıştır. Dernek telefon ve faks numaralarımızda herhangi bir değişiklik olmamıştır. 

IFAT 2018 FUARI'NDA DERNEĞİMİZ DE YER ALDI

14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde gerçekleştirilen Atık Su, Arıtma, Katı Atık, Geri Dönüşüm ve Araç Üstü Ekipman temalarında bu yıl 19.cusu gerçekleşen IFAT Çevre ve Su Teknolojileri Fuarı'nda derneğimiz Türkiye'nin Makinecileri ile birlikte yer aldı. 

POMSAD HANNOVER MESSE 2018 FUARI'NDAYDI

23-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleştirilen ve dünya’nın sayılı sanayi fuarlarından biri olan Hannover Messe Fuarı’nın 71.sine Türkiye’nin Makinecileri ile birlikte katıldık. 

MAKİNE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ YENİ BAŞKANINI BELİRLEDİ

Makine İhracatçıları Birliği (MAİB), Seçimli Olağan Genel Kurulu ile yeni başkanını belirledi. MAİB Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Dernek Başkanımız Kutlu Karavelioğlu, görevi 12 yıldır başkanlığı yürüten Adnan Dalgakıran’dan devraldı.

ozkan gif

laynebowler banner

gedikbanner

torkreklam2016

 standartpompa2016

spnfilResimSponsor9 

 mas-dafgif

spnfilResimSponsor8 

 

 radusdergisi

  

Yukarı