Bize Ulaşın

Güncel Duyurular

POMPA, VANA ve ARMATÜR SANAYİİ SEKTÖR RAPORU 2020 TAMAMLANDI

ESDH Başkanı Doç. Dr. Can Fuat Gürlesel tarafından pompa, vana ve armatür sektörlerini tüm yönleriyle ele alan ve POMSAD için hazırlanmış olan Pompa ve Vana Sanayii Sektör Raporu 2020 çalışması tamamlanmıştır.

CEIR - EUROPUMP 2021 YILI SENELİK TOPLANTI VE GENEL KURULLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üyesi bulunduğumuz CEIR (Avrupa Musluk ve Vana Sanayicileri Derneği) ve EUROPUMP (Avrupa Pompa İmalatçıları Derneği) Senelik Toplantı ve Genel Kurulları derneğimizin de katılımıyla gerçekleştirildi. 

POMSAD İTHALAT-İHRACAT ENVANTERİ 2020 BASILDI

Pompa ve vana dış ticaret verilerini tetkiki ve mukayesesi kolay formatlarla düzenleyerek her yıl üyelerinin hizmetine sunan derneğimiz, çalışmalarını sektörle de paylaşıyor.

POMPA, VANA VE ARMATÜR SEKTÖRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ekonomist Dr. Can Fuat Gürlesel'in sunumuyla "Küresel Yeni Eğilimler; Pompa, Vana ve Kompresör Sanayine Etkileri, Pazar Dinamikleri ve Öngörüler" konulu sektörel değerlendirme toplantımız 1 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirildi. 

POMSAD'TAN BATARYA HAMLESİ VE AVRUPA BİRLEŞİK SU ETİKETİ

1996’dan beri faaliyetlerine devam eden ve ülkemizde pompa, vana ve batarya sektörlerini Avrupa’da temsil eden tek dernek olan Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği armatür sektörünü ilgilendiren önemli bir gelişmeye imza attı. 

ksb2021banner goksanpompa2021

 standartpompa2021

alarko2018banner 

eagleburgmann2021gif

laynebowler banner 

faf2021

masgrup2021 
gif banner TORK

pompavanadergisi2021

zerobuildtr burtarim2021 

  

Yukarı