Bize Ulaşın

Pompa ve vana dış ticaret verilerini tetkiki ve mukayesesi kolay formatlarla düzenleyerek her yıl üyelerinin hizmetine sunan derneğimiz, çalışmalarını sektörle de paylaşıyor.

Genişletilerek hazırlanmış 110 sayfalık 2010 yılı Pompa Vana Dış Ticaret Envanteri, 2005 yılından 2010 yılına kadar ithalat ve ihracat rakamlarını kullanarak, Pompa ve Vana 12’li Poz İhracat ve İthalat Tutarlarını, Pompa ve Vana 12’lİ Poz Dış Ticaret Verilerini, Belli Pozlar için Grafikleri, Eurpump ve CEIR ülkeleri ile yapılan ticaret verilerinden Güney Doğu Asya ülkeleri ile yapılan pompa ve vana ticaret verilerine kadar sektörümüzü ilgilendiren çok önemli istatistikleri içermektedir.

Envanter POMSAD üyelerine bilabedel olarak temin edilmektedir.

Türk Pompa ve Vana Sektörlerinin dış ticaret verilerine dair bu Envanter, Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneğinin ithalat ve ihracatı izleme faaliyetleri doğrultusunda TUIK (Türkiye İstatistik Kurumu) ve OAİB (Orta Anadolu ihracatçı Birliği) verilerine dayanarak periyodik olarak hazırlanmaktadır. Envanter, sektörel kişi ve kuruluşların yararlanması amacıyla derlenmiştir. POMSAD’ın yazılı mutakabatı olmaksızın kısmen veya tamamen yayınlanamaz. Envanteri temin etmek için lütfen pomsad@pomsad.org.tr adresinden bizimle irtibata geçiniz.

Yukarı