Bize Ulaşın

Pompa ve vana dış ticaret verilerini tetkiki ve mukayesesi kolay formatlarla düzenleyerek her yıl üyelerinin hizmetine sunan derneğimiz, çalışmalarını sektörle de paylaşıyor.

Genişletilerek hazırlanmış 110 sayfalık 2014 yılı Pompa Vana Dış Ticaret Envanteri, 2008 yılından 2014 yılına kadar ithalat ve ihracat rakamlarını kullanarak, Pompa ve Vana 12’li Poz İhracat ve İthalat Tutarlarını, Pompa ve Vana 12’lİ Poz Dış Ticaret Verilerini, Belli Pozlar için Grafikleri, Avrupa ülkeleri ile yapılan ticaret verilerinden Güney Doğu Asya ülkeleri ile yapılan pompa ve vana ticaret verilerine kadar sektörümüzü ilgilendiren çok önemli istatistikleri içermektedir.

Türk Pompa ve Vana Sektörlerinin dış ticaret verilerine dair bu Envanter, Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneğinin ithalat ve ihracatı izleme faaliyetleri doğrultusunda TUIK (Türkiye İstatistik Kurumu) ve OAİB (Orta Anadolu ihracatçı Birliği) verilerine dayanarak periyodik olarak hazırlanmaktadır. Envanter, sektörel kişi ve kuruluşların yararlanması amacıyla derlenmiştir. POMSAD’ın yazılı mutakabatı olmaksızın kısmen veya tamamen yayınlanamaz. Envanteri temin etmek için lütfenpomsad@pomsad.org.tr adresinden bizimle irtibata geçiniz.

2014envanterkapak

Yukarı