Bize Ulaşın

Üyesi bulunduğumuz CEIR (Avrupa Musluk ve Vana Sanayicileri Derneği) ve EUROPUMP (Avrupa Pompa İmalatçıları Derneği) Senelik Toplantı ve Genel Kurulları derneğimizin de katılımıyla gerçekleştirildi. 

Dernek olarak Başkan 1. Yardımcılığını yürütmekte olduğumuz CEIR ve İcra Kurulu üyesi olarak görev aldığımız EUROPUMP derneklerinin Senelik Toplantı ve Genel Kurulları bu sene pandemi dolayısıyla sanal ortamda gerçekleştirildi. 

Derneğimizin de katıldığı Genel Kurul toplantıları  25 Mayıs (CEIR) ve 26 Mayıs (EUROPUMP) tarihlerinde gerçekleştirildi. 25 ve 26 Mayıs tarihlerine yayılan toplantılar süresince CEIR/EUROPUMP/PNEUROP derneklerinin birarada bulunduğu ortak tanışma toplantısı da gerçekleştirildi. CEIR ve EUROPUMP derneklerinin komite, komisyon, yönetim kurulu ve icra kurulu toplantılarının yanı sıra, EUROPUMP Genel Sekreterler toplantısı da gerçekleştirilen toplantılar arasında yer aldı. 

Gerçekleştirilen Genel Kurullar neticesinde CEIR'de mevcut yönetimin pandemi koşullarından dolayı bir yıl daha görevine devam etmesine karar verildi ve İspanyol Roca firmasından Başkan Carlos Velazques'in görevine bir yıl daha devam etmesi kararlaştırıldı. EUROPUMP'da Başkanlığa iki yıllık dönem için Caprari firmasından İtalyan Vanni Vignoli seçildi. 

  • ceirgenelkurul2021
  • europumpgenelkurul2021
  • europumpgenelsekreterler2021

 

Yukarı