Bize Ulaşın

Derneğimiz 22 Haziran 2022 tarihinde T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlıklarına ziyaretler gerçekleştirdi. 

POMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Murat Çopur, POMSAD Pazarlama ve İletişim Komitesi Başkanı Sn. Emin Cüneyt Bulca ve Dernek Genel Sekreterimiz Sn. Gökhan Sezer Türktan 22 Haziran 2022 tarihinde T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı, Mekanik Tesisat Şube Müdürü Sn. Önder Yılmaz'a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Bakanlık tarafından yürütülen poz numarası tanımları, birim fiyat çalışmaları ve sektörlerimizle ilgili her konuda doğrudan derneğimizle iletişim, zoom üzerinden üyelerimizin de katılımının sağlanacağı gündeme ilişkin hızlı çözüm üretme adına toplantı organizasyonları hakkında görüşmeler yapılırken, kendilerini 2023 yılında gerçekleştirilecek olan Pompa-Vana Kongremize de Bakanlığın sektörlerimizle ilgili meseleleri hakkında bildiri sunmak ve sunum yapmak üzere davet ettik. Sn. Önder Yılmaz'a POMSAD 2021 Yılı Dış Ticaret Envanterimiz de takdim edildi. 

Heyetimiz daha sonra T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Metroloji ve Sanayi Ürünleri Güvenliği Genel Müdürlüğü, Otomotiv-Enerji ve İthalat Dairesi Başkanlığı, Daire Başkanı Sn. Ozan Emrah Gök'e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette enerji verimliliği hususunda pompaların piyasa denetimi, akredite pompa test istasyonu kurulumu ve sektörlerimizin talepleri hakkında görüşmeler yapılırken, kendilerine sektörlerimizin son durumu ve ithalat-ihracat verileri hakkında bilgi verildi ve POMSAD 2021 Yılı DIş Ticaret Envanterimiz kendilerine sunuldu. Yangın sistemlerinin periyodik kontrolü hakkında da görüşme gerçekleştirildi. Kendileri 2023 yılında gerçekleştirilecek olan Pompa-Vana Kongremize bildiri sunmak ve sunum yapmak üzere davet edildi. 

 

 

  • a
  • b

 

Yukarı