Geri Dön

EagleBurgmann End. Sızdırmazlık San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres Aydınlı-KOSB Mah. Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Tuna Cad. No.8 TR 34956 – Tuzla
Şehir İstanbul
Telefon +90 216 593 02 93
Faks +90 216 593 02 98

Üye Hakkında

EagleBurgmann, tüm dünyada 5.550’den fazla çalışanı, 789 milyon Euro’dan fazla cirosu ve 130 yıllık geçmişiyle dünyadaki lider endüstriyel sızdırmazlık teknolojisi sağlayıcılarından biridir. EagleBurgmann Türkiye, 1884 yılında Almanya’da kurulan Feodor Burgmann şirketinin iştiraki olarak 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Konusunda Türkiye’de lider olan EagleBurgmann Türkiye, sürekli gelişen ürünleri ve iş hacmi ile sektöre daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için 1999 yılında İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m² kapalı alana sahip olan merkez binasına taşınmıştır. EagleBurgmann Türkiye, sorumluluk aldığı yeni ülkelerde yapısal gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir. Bu kapsamda Kuzey Afrika, Yakın Doğu ve Türk Cumhuriyetleri’nde sorumlu olduğu 24 ülkede;
• 38 kişilik Satış ve Pazarlama çalışanı,
• 30 kişilik Mühendislik ve Servis çalışanı,
• 55 kişilik Döner Ekipmanlar Bakım çalışanı

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve 2014 yılında Bakü’de açılan 5 Servis Merkezi, 3 rafineride yer alan Döner Ekipmanlar Bakım ekibi ile toplam 200 kişiden oluşan dinamik ve çok yönlü uzman kadrosu ile satış ve servis faaliyetlerine devam etmektedir. 1999’da yılında taşındığımız Tuzla’da 5000 m² üretim alanı ve modern ofisleri bulunan ana merkezimizde mekanik salmastra tasarım ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. 4 kişilik tasarım ve 24 kişilik üretim ekibimiz ile en son teknolojileri kullanarak bir çok mekanik salmastranın üretimini Türkiye’de yerli olarak yapmaktayız.

Bununla birlikte 2019 yılı itibariyle EagleBurgmann Türkiye, global olarak bez ve kauçuk temelli kompansatörler için iki üretim lokasyonundan biri olarak belirlenmiştir. Yeni makina ve techizat yatırımlarıyla hem yurtiçi hem de yurtdışı için üretimlere başlayacaktır. Şu an tesiste üretim için gerekli olan revizyonlar ve makina temini sürmektedir. Haziran ayı itibariyle tamamen otomatik CNC kesim makinaları içeren takım tezgahlarıyla kademeli olarak üretime başlanacaktır.”

Diğer Üyeler