Geri Dön

Faf Vana San. ve Tic. A.Ş.

Adres Meriç Sokak B Blok No: 5/9 06560 Beştepe
Şehir Ankara
Telefon +90 312 223 47 57
Faks +90 312 222 03 00

Üye Hakkında

FAF VANA, 1986 yılında sektör ihtiyaçlarını ve eksiklerini tamamlamak, kalıcı değer katmak hedefiyle, Ankara’dan yola çıktığı iş yaşamında geldiği noktada;

• Ankara-Kazan’daki 16.000m²’lik alandaki fabrikası,
• Ankara-Başkent OSB’deki 10.000m²’lik alandaki dökümhanesi,
• İstanbul, Moskova ve Dubai’deki satış ofisleri ve depoları,
• Türkiye’nin her bölgesinde etkin 50’nin üzerinde bayisi,
• Dünya’nın 60 ülkesine yaptığı ihracatla; gelişimini
sürdürmektedir.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve de rakiplerinin saygısını kazanarak, şirket değerlerini ve iş etik ilkelerini öncelik edinerek, konusunda küresel bir marka olmayı başarmıştır. FAF Vana’nın elde ettiği başarının arka planında, kurum kültürü ve çalışanlarının yarattığı sinerji; müşterileriyle kurduğu güven veren, samimi ilişkiler ve kazancını daima işini geliştirmek ve iyileştirmek için harcaması bulunmaktadır. Küresel vana ile başlayan üretim serüveni; Küresel, Kelebek, Sürgülü, Glob Vana, Vantuz, Pislik tutucu, Çekvalf, Kompansatör, Hidrant kapsamıyla sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak seviyeye ulaşmıştır. Ürünler ısıtma-soğutma & havalandırma, altyapı, arıtma, petrol&gaz, yangın ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Şirketin pazardaki pozisyonu itibariyle belirlenen yüksek standartların devamlı kılınması için, üretim sistemi ve şirket organizasyonu, uluslararası kalite yönetmelikleri uyarınca sertifikalandırılmıştır. Mevcudiyetini gelecek nesilden emanet olarak gören FAF Vana, bugünden gelecek nesillere, değerlerini kaybetmeden, kurumsal yapısını kuvvetlendirerek yol almaktadır. Kuruluş ruhunu ve çalışma motivasyonunu koruyarak gelecekte de sektörün en güvenilen şirketi olmak FAF Vana’nın öncelikli hedefidir.

Diğer Üyeler