Geri Dön

Valf San A.Ş.

Adres Organize Sanayi Bölgesi, Kurtuluş Cad. No:1 45030
Şehir Manisa
Telefon +90 236 233 25 60
Faks +90 236 233 25 63

Üye Hakkında

Bir Elginkan Topluluğu kuruluşu olan Valf Sanayii A.Ş. E.C.A. markası ile ilk üretime 1957 yılında E.C.A Presdöküm Sanayii içinde başladı. 1960’lı yılların sonu itibariyle E.C.A. valflerinin ünü tüm Türkiye’ye yayılmıştı ve marka sektörün lideri oldu. Manisa’da kurulan ilk fabrika olan Valf Sanayii A.Ş., nin bünyesinde bugün 545 kişi çalışıyor ve 25.100 m²’lik tesiste yaklaşık 5 bin çeşit su ve gaz armatürünün imalatı yapılıyor.

Valf Sanayii A.Ş.’de tüm faaliyetler kalite odaklı olarak sürdürülüyor. Geniş ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesiyle, yurt içi ve yurt dışı pazarların kaliteli valf talebine hizmet eden şirket, sürekli gelişme prensibinden hareketle sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor. Avrupa Birliği direktifleri kapsamına giren ürünleri için CE Belgesi almanın yanı sıra iç piyasada TSE ve TSEK belgeleri ile kalitesini tescilliyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinin tercihini dikkate alarak ihraç ettiği ürünleri, KIWA (Hollanda), UL (Amerika Birleşik Devletleri), VDE (Almanya), GOST-R (Rusya), UKR-SEPRO.(Ukrayna),TUV(Almanya), IMQ(İtalya), ICIM (İtalya), DVGW(Almanya) gibi yabancı standart kuruluşlarından belgelendiriyor. Bu belgelerle desteklenen pazarlama stratejileri sonucunda; başta ABD, Hollanda, İngiltere, İsrail, Romanya, Belçika, Almanya, Yunanistan, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya valf ihraç ediyor.

TS ISO EN 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ,TS ISO EN 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi’ne sahip olan Valf Sanayii A.Ş. ürün yapısında kullanılan malzemelerden başlayarak üretim araç ve metotlarının hepsinde kalite, çevre ve insan sağlığını da gözetiyor. 40 yılı aşan deneyimi, bilgisi ve uzman kadrosu ile yürüttüğü modernizasyon ve otomasyon yatırımları ile Valf Sanayii A.Ş. sadece Türkiye’de değil, dünya pazarında da sektörün önde gelen üreticilerinden biri olmayı hedefliyor. Kurulduğu günden itibaren sürekli yenilikçilik anlayışıyla sektörde en fazla ürün çeşitliliğine sahip üretici konumuna gelen Valf Sanayii A.Ş., bugün yalnızca su tesisat sektörüne değil, aynı zamanda LPG, doğalgaz, ısıtma, soğutma sektörleriyle sanayiye yönelik ara ürünlerde de birçok kanala aynı anlayışla hizmet sunuyor. Valf Sanayii A.Ş. bu güçlü yapısıyla kalıcı bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Diğer Üyeler