Geri Dön

DK Pompa – Suteksan Sulama Tek. Mak. Kalıp ve Elk. San. Tic. Ltd. Şti.

Adres Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 25.Cadde No:39 Melikgazi
Şehir Kayseri
Telefon +90 352 311 51 51
Faks +90 352 311 34 69

Üye Hakkında

Dünyanın en geniş paslanmaz dalgıç pompa ailesini (27 aile) üreten firmayız. 2011 yılında Anadolu’nun merkez noktası Kayseri’de kurulan firmamız, Erciyes’in doruklarından beslenen işgücü potansiyeli ile dünyanın en geniş dalgıç pompa ailesi üretimini gururla gerçekleştirmektedir. Bizim için vazgeçilmez olan yenilikçi bir anlayışla yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde, ürettiğimiz en geniş dalgıç pompa ailesinin her bir üyesi, sahada dokunduğumuz her hayata verimlilik taşıyor. Bizim standartlarımızı doğa belirliyor. Üretim ağımızdaki 6”,7”,8”,10” sarılabilen tip su soğutmalı motorlar ile harcadığınız gücün karşılığını, düşük enerji maliyetleri ile alırken, doğanın belirlediği standartlara yaklaşmış olmamızın verdiği mutluluk, çalışma azmimizi artırıyor. Pompalar, dünyada üretilen enerjinin beşte birini tüketen makinelerdir. Enerji verimliliğinin büyük önem arz ettiği günümüzde, pompaların tükettiği bu enerjinin en aza indirilmesi, DK POMPA için vazgeçilmez bir hedeftir.

DK POMPA; çalışmalarını, pompaların tasarım ve imalatından, kullanımı sırasındaki sürece kadar yürütmektedir. Düşük enerji ile çalışan pompaların üretilmesi, doğru seçilmesi ve yüksek performansta kullanılması amaçlı Ar-Ge çalışmaları, DK POMPA’nın misyonunu oluşturmaktadır.

DK POMPA, yenilikçi yüzü ve gelecek kuşaklara olan sorumluluk bilinciyle, enerji tasarrufu sağlayan pompaların üretilmesinde sürdürülebilirliği sağlayarak, daha etkin ve verimli bir biçimde kullanılması için hizmet vermektedir.

Bizim için kazanç, son kullanıcıların aklındaki ‘suyu taşırken oluşan maliyetler’ yerine yüzlerinde oluşan ‘gülümsemedir’! Bizim için kazanç, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmak için gösterdiğimiz gayretin, ürettiğimiz verimli motopomplarda hayat bulmasıdır!

Diğer Üyeler