Geri Dön

KSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş.

Adres Mahatma Gandhi Cad. No: 54 G.O.P.
Şehir Ankara
Telefon +90 312 437 11 75
Faks +90 312 437 65 37

Üye Hakkında

KSB, 1871’de Pompalar ve Vanalar konusunda çok sayıda patente imza atmış olan üç mucit tarafından Almanya-Frankenthal’de kurulmuş olup günümüzde, Pompa ve vana sektöründe kapsamlı hizmet yelpazesi, Akışkan Transfer Modülleri ve sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri konumundadır. KSB Grubu, 2.3 milyar Euro’luk satış geliriyle pompa, vana ve sistemlerinin önde gelen tedarikçilerinden biridir. Dünya çapında, 16.000’den fazla kişiyi bünyesinde istihdam eden KSB, mükemmel bir servis ağı ile yüksek kaliteli ürünler sağlamaktadır.

148 yıllık deneyimi ile dünyada, KSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş markasıyla da Türkiye’de 1964 den beri kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine ve enerji santrallerine kadar bir çok endüstriyel alanda uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Ankara’da bulunan 14.000 m2 açık, 8.000 m2 kapalı alana sahip fabrikası, 1.300 m2’lik bağımsız talaşlı imalat atölyesi ile yatay norm tip, çok kademeli, inline tip pompa, hidrofor üretimi ve bütün Dünya için de Sirkülasyon Pompaları üretimi yapmaktadır. Ayrıca 1.300 m2 bağımsız Servis ve Satış sonrası hizmet Atölyesiyle, Türkiye çapına yayılmış yetkili servisleri ile tüm tesislerde tamir, periyodik bakım, devreye alma, montaj süpervizörlüğü vb. tüm hizmetleri vermektedir.

KSB Türkiye Ar-Ge Merkezi toplam 1100 m2 lik kapalı alanı ile; Ar-Ge Ofisi ve Ar-Ge Laboratuarı olmak üzere iki birimde konumlandırılmış olup, temel olarak Mekanik-Hidrolik Tasarım, Elektrik-Elektronik Tasarımı, Malzeme Teknolojileri, Ürün Geliştirme ve Endüstri 4.0 Üretim Teknolojilerinin Geliştirilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diğer Üyeler