Geri Dön

Kupar Pompa-Küçükparmak Müh. San. Tic. Ltd. Şti

Adres Sanayi Sitesi A Blok 17. Cad. No: 8 - 10 Şehitkamil
Şehir Gaziantep
Telefon +90 342 235 17 59
Faks +90 342 235 39 85

Üye Hakkında

Firmamız 1948 yılında kuruldu, çeşitli konularda fason imalat ve mühendislik hizmetleri verdikten sonra TRANSFER POMPALARI konusuna yoğunlaştık ve yarım asırı aşan tecrübemizi, teknik bilgi ve teknoloji ile birleştirerek son 25 yılda bu sektörde uzmanlaştık. Şimdi yeni ve modern tesislerimizde Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz KUPAR® markalı transfer pompalarımızla; kaliteden ödün vermeden satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

AR-GE faaliyetlerini duraksamadan devam ettirerek, geçen yıllar içinde hem ürün çeşidimizi arttırdık hem de ürettiğimiz ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili ciddi çalışmalar yaptık ve bu çalışmalar sonunda; PETROL, KİMYA ve GIDA sektörlerinde yüksek viskoziteli sıvıların endüstriyel amaçlı transferinde pompalarımız yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı ve bu sektörlerde önemli sorunlara çözümler geliştirdik.

Halen standart üretim programımızda HELİS DİŞLİ POMPALAR ve İÇDİŞLİ POMPALAR ve LOB POMPALAR ve PASLANMAZ POMPALAR üretim gruplarında 50’den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. ISO – 9001:2015 kalite yönetim sistemi uygulanarak üretilen pompalarımız, makine emniyet yönetmeliklerine uygun olup ve ürünlerimizde CE işareti bulunmaktadır.

Diğer Üyeler