Geri Dön

Yıldız Pompa ve Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres Aydınlı Mh. Birlik Org. San. Böl. 5.Sk. No:7 34953 Tuzla
Şehir İstanbul
Telefon +90 216 378 64 21
Faks +90 216 378 64 22

Üye Hakkında

Yıldız Pompa 45 yıllık tecrübenin önderliği ile Türkiye ve Dünya’ya Dişli Pompa, Loblu Pompa gibi birçok pompa çeşitleri ihracatı yaparak, yerini güven ve kalite ile sağlamlaştırmış bir firmadır. Tasarım, Üretim, Sevkiyat ve Satış bölümlerinde tecrübeli ekip arkadaşları ile çizgisinde ivme kazanarak başarısını arttırmaktadır.

5000 m² kapalı alana sahip olan modern fabrikamızda üretim 40 kişilik ekip ile hızla devam etmektedir. Teknolojiyi her aşamada takip eden Yıldız Pompa CNC parkurunu arttırmaktadır. AR-GE çalışmaları CAD CAM programları ile desteklenmektedir. Üstün hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamak bizler için ön plandadır. Taleplere göre yeni tasarım ve çözümler sunmaktayız. Yıldız Pompa endüstrinin merkezini oluşturan sistemleri, ürettiği ürünler ile güvene alıp, başarılı sonuçlar edinmeyi ilke edinmiştir. Sorunları çözmek bizim işimiz.

Yüksek viskoziteli sıvıların transferi için düşük devirler tercih edilmelidir. Yarı viskoz sıvılar için (200-650) mm Hg sutunu (2-6.5 metre) derinliğe kadar vakum yapabilen pozitif süpürmeli Yıldız dişli pompalar, bu özelliğiyle ayrıca önem kazanmaktadır.

Pompalarımız 38-1.000.000 cP arasındaki viskoz sıvıların transferinde kullanılır. Yıldız Pompa, mamüllerini yeni projeler üreterek ve mevcut projeleri zamanın teknolojisine göre tanzim ederek, kalite anlayışından taviz vermeksizin, konusunda uzman kadrosu, bol yedek parçasıyla, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle, müşterilerinin her zaman yanındadır.

Diğer Üyeler