Geri Dön

Domak Pompa ve Makina San. A.Ş.

Adres Şabanoğlu O.S.B Mah. Adnan Kahveci Bul. No:46/1 Tekkeköy
Şehir Samsun
Telefon +90 362 266 80 50
Faks +90 362 266 80 53

Üye Hakkında

Kuruluşu 1962 yılına dayanan şirketler grubunun bir kolu olarak Samsun Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında su pompası üreten DOMAK Pompa; Dünya pompacılığındaki gelişmeleri, yeni teknoloji ve imalat sistemlerini, kendisine özgü kalite anlayışı ile birleştirerek üretimlerini yapmaktadır. Üretimler, döküm işlemi dahil olmak üzere bütün safhalarıyla tek çatı altında yapılmaktadır. Burada amaç, üretimi bütün aşamalarında izleyerek kaliteyi ilk olarak parça bazında yakalamaktır. Domak Pompa’da bu gün 500 çeşitin üzerinde pompa ve hidrofor üretililip satışa arz edilmektedir. Bu ürünler; monoblok veya kaplin bağlantılı, kademeli kademesiz, dikey ve yatay pompalar, temiz ve atık su dalgıç pompaları ,hidrofor sistemlerinden oluşmaktadır.

Müşterilerin sipariş talepleri maddi boyutuna bakılmaksızın son noktasına kadar takip edilerek en hızlı bir şekilde sevk edilir. Domak; ürünlerinin garanti süresi içerisinde veya garanti süresi sonrasında, ürünün üretim tarihine bakılmaksızın, yedek parça sevkiyatı, servis ve onarım işlemleri de yine çok hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Domak Pompa sektördeki yerini, kaliteli ürünleri, uygun fiyatları, tutarlı satış politikaları ve bütün bunların sonucunda ulaştığı büyük Domak markası gerçeğine borçludur.

Bundan sonrada; su pompalarıyla yapılacak işlerde, günün ihtiyacı ne olacaksa, Domak Pompa da her zamanki gibi, bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere, sektördeki yerinde, talepleri karşılamak üzere hazır bekliyor olacaktır.

Diğer Üyeler